Vitajte na našich stránkach

ponuka

ŠTUDENTI POZOR!!!

MESAČNÁ PERMANENTKA LEN ZA 15 EURO!!!

POZOR:  KRUHOVÉ TRÉNINGY... VŽDY PONDELOK a ŠTVRTOK o 18:15

Prídite si poriadne zamakať a precvičiť všetky svaly a spáliť prebytočné tuky  :)

DÁMY NA MATERSKEJ, PERMANENTKY TAKISTO 15 EURO!!!

NÁJDETE NÁS AJ NA FACEBOOKu Family fitness cafe a  FB FITNESS FAMILY kde sa dozviete všetky novinky a aktuálne akcie.

POZOR!! Snažíme sa pre Vás stále skvalitňovať naše služby a tak sme rozšírili naše fitko o TURBO SOLÁRIUM. Minúta stojí len 40 centov a permanentky sa Vám oplatia ešte viac. 50 minútová stojí 17,50 Eur /min 35centov/ alebo 100 minútová permanentka za 30 Eur /min 30 centov/ Tešíme sa na Vašu návštevu.

FITNESS

Naše fitness centrum sa nachádza v centre mesta Zvolen, na ul. M.R.Štefánika 805/15, bývala rešt. „ ZA MÚRAMI„ na prvom poschodí, kde sa nachádza všetko pod jednou strechou. 400 m2 cvičebnej plochy pozostávajúcej z posilňovne, ktorá má  150 m2, kardio čast – 80 m2,  zrkadlová tanečná sála – 170 m2, proteínový bar priamo vo fitness, pre vaše ratolesti máme detský kútik, v ktorom sa môžu zabaviť počas vášho cvičenia. Súčasťou  komplexu je taktiež aj kaviareň, v ktorej si môžete po cvičení ako aj pred ním vychutnať výbornú chuť talianskej kávy valle a kaderníctvo, takže využitie je skutočne široké so zameraním pre celé rodiny.

Zrkadlová sála  je vybavená drevenou podlahou, zrkadlami, profesionálnym ozvučením, cvičí sa v nej : zumba, european systemy : aerobic, tae-bo, muscle power, dance fitness, fat burner, pilates, yoga, spoločenské tance, nedeľná tančiareň, karate, sebaobrana a môžete prichádzať s novými nápadmi, ktoré sa budeme snažiť spoločne s Vami zrealizovať.


Nájdete u nás kvalifikovaných trénerov ktorý Vám pomôžu zostaviť tréningový a stravovací plán na mieru a budú sa Vám aj osobne venovať počas vášho cvičenia.

S našim poradcom na stravu Vám vytvorime jedálniček...či uz na chudnutie,na pribratie a samozrejme aj pre Vaše deti. Stravovací plán vypracujeme po osobnom stretnutí .


Príďte sa ku nám odreagovať, môžete oddych stráviť aktívne alebo si len tak posedieť pri dobrej kávičke v našej útulnej kaviarničke.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že sa budete u nás cítiť prijemne a budete sa stále radi k  nám vracať.


KRUHOVÝ TRÉNING

pondelok a štvrtok 18:15 - 19:15
Kruhový tréning je výborným spôsobom, ako behom jednej jednotky pracovať na svalovej sile a flexibilite, celkovej kondície a vytrvalosti. Jeden tréning je zložený z niekoľkých „kruhov“, pričom každý obsahuje 6 až 10 cvikov, ktoré sa v rámci neho vykonávajú jeden po druhom (buď predpísaný počet opakovaní alebo určitý časový úsek) s čo najmenšími prestávkami (maximálne 30 sekúnd). Po dokončení jedného kruhu nasleduje dlhšia prestávka, ideálne dvoj- až trojminútová. Po nej sa kruh zopakuje toľkokrát, koľko sa naplánovalo.Kruhový tréning je vhodný pre ľudí, ktorí chcú popracovať na svojom zdraví, chcú schudnúť alebo spevniť svoje telo.


PILATES (Zuzana) - PONDELOK a STREDA o 17:00Pilatesove cvičenie sa ako jedno z mála sústreďuje na hlboký svalový stabilizačný systém, teda na malé neviditeľné svaly, tzv. hĺbkové, ktoré držia našu kostru. Obsahuje 32 základných cvikov, ktoré si inštruktor môže modifikovať. Riadi sa šiestimi základnými princípmi – koncentráciou, kontrolou, centrom tela, plynulosťou, presnosťou a dýchaním. Tak ako každá iná fyzická aktivita, aj Pilates si vyžaduje pravidelnosť. Najoptimálnejšie je navštevovať hodiny dva- až trikrát týždenne. K cvičeniu potrebujete vašu plnú sústredenosť a vôľu, pohodlný odev (cvičí sa naboso) a pravidelný príjem tekutín. Milé dámy, ak túžite získať ploché bruško, úzky pás, dlhé, štíhle, ale zato pevné končatiny, vyformovaný zadoček a pružné pohyby, skúste cvičenie, ktoré nedopustí, aby ste sa nedočkali pozitívneho efektu. Chce to len váš čas, chuť a školeného inštruktora. Pilates už uchvátil nejednu hollywoodsku hviezdu.


STEPY

streda  18:15 - 19:15

KARATE (Milan) - KAŽDÝ DEŇ


Karate ako šport ma hlboké korene v Japonsku a my na Slovensku sa snažíme tieto tradície zachovať aj pre ďalšie generácie a to neustálym cvičením a zdokonaľovaním sa.V našom klube sú športovci za ktorých hovoria dosiahnuté výsledky na súťažiach nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Venujeme sa KUMITE-športovému zapasu a rovnako aj KATA-súborným cvičeniam pod vedením renomovaných trenerov. V našom klube je k dispozćií aj posilňovňa. Organizujeme aj letné a zimné sústredenia ktoré sa konajú pod vedením slovenských ako aj zahraničných trénerov.Dvakrát do roka sa konajú skúšky technickej vyspelosti (PÁSKOVANIE)  Okrem techník športového karate sa venujeme aj sebaobrane. Našim cieľom je aby naši členovia chodili na tréning s radosťou,aby v telocvični vládla vždy dobrá nálada,aby sme ako jeden kolektív vytvorili jednu veľkú rodinu.ktorej členovia budú vždy stáť jeden pri druhom.  Radi Vás medzi sebou privítame.

JUMPING - STREDA a PIATOK

Jumping® je originálne cvičenie v oblasti fitness priemyslu. Rokmi preverený aeróbny program na malých trampolínach je určený pre všetky generácie tak, aby vytváral zábavnou formou fyzickú a duševnú rovnováhu. Dynamické aeróbne cvičenie na špecifických trampolínach s riaditkami sprevádza motivujúca hudba a lekcie vedú odborne vyškolení inštruktori.

DEEP WORK - UTOROK 18:00OTVÁRACIE HODINY :            Pondelok  -   Piatok      6:00   - 21:00

                                                        Sobota      -                 9:00   - 20:00

                                                        Nedeľa       -                9:00  - 20:00

Martin Potančok ©